Lanier SPC230

Produits pour

Lanier SPC230

Autre imprimante ? Choisir un modèle →

1 produit


In het kort: Voor de Lanier SPC230 heb je toners met code Lanier 406479 nodig. Toner Roi levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.

Printer
Lanier SPC230
Merk
Lanier
Serie
SP C serie
Printtechniek
laser
Passende codes
406479
Aantal passende producten
1
Hoogste capaciteit
tot ca. 6.500 pagina's (406479, bij 5% dekking)
Garantie
levenslang op huismerk producten
Verzending
werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen

Welke toner passen in de Lanier SPC230?

Voor de Lanier SPC230 heb je toners met code Lanier 406479 nodig. In de tabel zie je per product de kleur en de capaciteit. Klik op een product voor alle varianten en voordeelverpakkingen.

ProductSoortKleurCapaciteit
Ricoh 406479 tonerTonerZwart6.500 pagina's

Standaard of hoge capaciteit voor je Lanier SPC230?

Met de 406479 print je tot ongeveer 6.500 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.

Huismerk toners voor de Lanier SPC230

Onze huismerk toners zijn een voordelig alternatief voor de originele Lanier-toners. Ze worden geleverd met een chip die je printer direct herkent, zodat je zonder gedoe verder kunt printen. Je betaalt een stuk minder per pagina, terwijl de printkwaliteit scherp en gelijkmatig blijft. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Huismerk toners en originele toners kun je gewoon door elkaar gebruiken in je Lanier SPC230. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.

Toner vervangen in de Lanier SPC230: zo doe je het

De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Lanier-printers werkt het zo:

  1. Open de voorklep of bovenklep van de printer.
  2. Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
  3. Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
  4. Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
  5. Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.

Herkent je Lanier SPC230 de toner niet?

Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:

  • Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
  • Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
  • Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
  • Zet de printer een minuut uit en weer aan.
  • Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Tips om langer te doen met je toner

  • Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
  • Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
  • Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.

Toner voor je Lanier SPC230 goed bewaren

Bewaar reserve-toners voor je Lanier SPC230 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.

Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.

Deze toner passen ook in

De toner voor de Lanier SPC230 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:

Andere printers uit de SP C serie

Bekijk ook alle printers in de Lanier SP C serie of alle Lanier printers.

Ook gezocht als: Lanier SPC-230.

Veelgestelde vragen over de Lanier SPC230

Welke toner heb ik nodig voor de Lanier SPC230?

Voor de Lanier SPC230 heb je toners met code Lanier 406479 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.

Hoeveel pagina's print ik met de 406479?

Met de 406479 print je tot ongeveer 6.500 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.

Werken huismerk toners goed in de Lanier SPC230?

Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Lanier SPC230 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?

In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.

Mijn Lanier SPC230 herkent de toner niet. Wat nu?

Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?

Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.

Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Lanier SPC230?

Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Lanier SPC230, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Kan ik ook voordeliger een set bestellen?

Bij veel producten kies je tussen losse kleuren en een voordelige set of multipack. Je ziet de mogelijkheden op de productpagina.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

Bestel je op werkdagen vóór 16:00 uur, dan versturen we je bestelling dezelfde dag met DHL of GLS. Meestal heb je je pakket binnen 1 tot 3 werkdagen in huis.

Acheter par catégorie

Vous n'avez pas trouvé ce que vous cherchiez ? Parcourez toutes les catégories.

1 sur 5