Overige Rex Rotary printers

Kies je printermodel

Geen model gevonden.

5 producten


In het kort: De Overige Rex Rotary printers telt bij Toner Koning 8 printermodellen. De meest gebruikte codes zijn T1230D, T1275D, 145/245, 418478, SP3400HA. Voor al deze printers levert Toner Koning huismerk toner met levenslange garantie; op werkdagen vóór 16:00 uur besteld is dezelfde dag verzonden.

Toner voor de Overige Rex Rotary printers

De Overige Rex Rotary printers telt bij ons 8 printermodellen. Weet je niet precies welk model je hebt? Je vindt de modelnaam meestal op de voorkant of bovenkant van je printer, of op het typeplaatje aan de achterkant. Kies daarna je model in het overzicht bovenaan deze pagina.

Veelgebruikte toner in de Overige Rex Rotary printers

ProductSoortPast in
Ricoh T1230D toner zwartToner35 printers
Ricoh T1275D toner zwartToner18 printers
Ricoh 145/245 tonerToner18 printers
Ricoh 418478 toner zwartToner16 printers
Ricoh SP3400HA toner zwartToner10 printers

Populaire modellen

Zo kies je de juiste toner voor je Overige Rex Rotary printers printer

  1. Zoek de modelnaam op je printer (voorkant, bovenkant of typeplaatje).
  2. Kies je model in het overzicht bovenaan deze pagina.
  3. Kies de kleur en de capaciteit die bij je printgebruik past.
  4. Bestel op werkdagen vóór 16:00 uur, dan versturen we het dezelfde dag.

Waarom huismerk van Toner Koning?

Onze huismerk toners zijn een voordelig alternatief voor de originele Rex Rotary-toners. Ze worden geleverd met een chip die je printer direct herkent, zodat je zonder gedoe verder kunt printen. Je betaalt een stuk minder per pagina, terwijl de printkwaliteit scherp en gelijkmatig blijft. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Andere Rex Rotary series

Veelgestelde vragen

Hoe vind ik de juiste toner voor mijn Overige Rex Rotary printers printer?

Kies je printermodel in de lijst bovenaan deze pagina. Je ziet dan alleen de producten die in jouw printer passen.

Waar vind ik het model van mijn printer?

De modelnaam staat meestal op de voorkant of bovenkant van de printer. Je vindt hem ook op het typeplaatje aan de achter- of onderkant.

Passen dezelfde toner in alle printers van de Overige Rex Rotary printers?

Nee, niet altijd. Binnen de Overige Rex Rotary printers gebruiken verschillende modellen soms andere toner. Kies daarom altijd eerst je exacte model.

Werken huismerk producten net zo goed als origineel?

Onze huismerk producten hebben een chip voor directe herkenning en leveren scherpe afdrukken. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

Op werkdagen besteld vóór 16:00 uur? Dan gaat je pakket nog dezelfde dag de deur uit met DHL of GLS, met een levertijd van maximaal 3 werkdagen.

Shop per categorie

Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.

1 van 5