HP Color LaserJet 8550

HP Color LaserJet 8550 printer

Je bekijkt producten voor

HP Color LaserJet 8550

Andere printer? Kies je model →

1 producten


In het kort: Voor de HP Color LaserJet 8550 heb je toners met code HP C4151A nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.

Printer
HP Color LaserJet 8550
Merk
HP
Serie
OfficeJet Pro serie
Soort printer
laserprinter
Printtechniek
laser
Passende codes
C4151A
Aantal passende producten
1
Hoogste capaciteit
tot ca. 8.500 pagina's (C4151A, bij 5% dekking)
Garantie
levenslang op huismerk producten
Verzending
werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen

Welke toner passen in de HP Color LaserJet 8550?

Voor de HP Color LaserJet 8550 heb je toners met code HP C4151A nodig. In de tabel zie je per product de kleur en de capaciteit. Klik op een product voor alle varianten en voordeelverpakkingen.

ProductSoortKleurCapaciteit
HP C4151A toner magentaTonerMagenta8.500 pagina's

Standaard of hoge capaciteit voor je HP Color LaserJet 8550?

Met de C4151A print je tot ongeveer 8.500 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.

Huismerk toners voor de HP Color LaserJet 8550

Onze huismerk toners zijn een voordelig alternatief voor de originele HP-toners. Ze worden geleverd met een chip die je printer direct herkent, zodat je zonder gedoe verder kunt printen. Je betaalt een stuk minder per pagina, terwijl de printkwaliteit scherp en gelijkmatig blijft. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Je kunt in je HP Color LaserJet 8550 prima een huismerk toner naast een originele toner gebruiken. Vervang alleen wat op is.

Toner vervangen in de HP Color LaserJet 8550: zo doe je het

De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste HP-printers werkt het zo:

  1. Open de voorklep of bovenklep van de printer.
  2. Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
  3. Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
  4. Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
  5. Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.

Herkent je HP Color LaserJet 8550 de toner niet?

Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:

  • Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
  • Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
  • Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
  • Zet de printer een minuut uit en weer aan.
  • Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Tips om langer te doen met je toner

  • Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
  • Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
  • Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.

Toner voor je HP Color LaserJet 8550 goed bewaren

Bewaar reserve-toners voor je HP Color LaserJet 8550 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.

Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.

Deze toner passen ook in

De toner voor de HP Color LaserJet 8550 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:

Andere printers uit de OfficeJet Pro serie

Bekijk ook alle printers in de HP OfficeJet Pro serie of alle HP printers.

Liever zelf zoeken? Ga naar HP toners.

Ook gezocht als: HP C 4151A, HP C-4151A.

Veelgestelde vragen over de HP Color LaserJet 8550

Welke toner heb ik nodig voor de HP Color LaserJet 8550?

Voor de HP Color LaserJet 8550 heb je toners met code HP C4151A nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.

Hoeveel pagina's print ik met de C4151A?

Met de C4151A print je tot ongeveer 8.500 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.

Werken huismerk toners goed in de HP Color LaserJet 8550?

Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de HP Color LaserJet 8550 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?

In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.

Mijn HP Color LaserJet 8550 herkent de toner niet. Wat nu?

Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?

Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.

Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn HP Color LaserJet 8550?

Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar HP Color LaserJet 8550, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.

Shop per categorie

Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.

1 van 5