Canon IR-1510
-
Leverancier:CanonCanon C-EXV7 toner zwart - Huismerk Toner Koning - voor ImageRunner 1210 1310 1510 - 5.300 pagina's
✓ Past in deze printerNormale prijs €29,95Aanbiedingsprijs €29,95 Normale prijsEenheidsprijs per€29,95
In het kort: Voor de Canon IR-1510 heb je toners met code Canon C-EXV7 nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- Canon IR-1510
- Merk
- Canon
- Serie
- imageRUNNER C serie
- Printtechniek
- laser
- Passende codes
- C-EXV7
- Aantal passende producten
- 1
- Hoogste capaciteit
- tot ca. 5.300 pagina's (C-EXV7, bij 5% dekking)
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke toner passen in de Canon IR-1510?
Voor de Canon IR-1510 heb je toners met code Canon C-EXV7 nodig. In de tabel zie je per product de kleur en de capaciteit. Klik op een product voor alle varianten en voordeelverpakkingen.
| Product | Soort | Kleur | Capaciteit |
|---|---|---|---|
| Canon C-EXV7 toner zwart | Toner | Zwart | 5.300 pagina's |
Standaard of hoge capaciteit voor je Canon IR-1510?
Met de C-EXV7 print je tot ongeveer 5.300 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.
Huismerk toners voor de Canon IR-1510
Waarom meer betalen dan nodig? De huismerk toners van Toner Koning zijn gemaakt om net zo goed te werken als de originele Canon-toners, voor een fractie van de prijs. Dankzij de moderne chip herkent je printer ze meteen. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Je kunt in je Canon IR-1510 prima een huismerk toner naast een originele toner gebruiken. Vervang alleen wat op is.
Toner vervangen in de Canon IR-1510: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Canon-printers werkt het zo:
- Open de voorklep of bovenklep van de printer.
- Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
- Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
- Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
- Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.
Herkent je Canon IR-1510 de toner niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
- Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
- Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
- Zet de printer een minuut uit en weer aan.
- Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Tips om langer te doen met je toner
- Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
- Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
- Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.
Toner voor je Canon IR-1510 goed bewaren
Bewaar reserve-toners voor je Canon IR-1510 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.
Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze toner passen ook in
De toner voor de Canon IR-1510 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
- Canon imageRUNNER 1210
- Canon imageRUNNER 1230
- Canon imageRUNNER 1270f
- Canon imageRUNNER 1300
- Canon imageRUNNER 1310
- Canon imageRUNNER 1330
- Canon imageRUNNER 1370f
- Canon imageRUNNER 1510
- Canon imageRUNNER 1530
- Canon imageRUNNER 1570f
- Canon IR-1200
- Canon IR-1210
Andere printers uit de imageRUNNER C serie
- Canon IR-1270f
- Canon IR-1300
- Canon IR-1310
- Canon IR-1330
- Canon IR-1370f
- Canon IR-1530
- Canon IR-1570f
- Canon IR-1600
- Canon IR-1610
- Canon IR-1630
Bekijk ook alle printers in de Canon imageRUNNER C serie of alle Canon printers.
Liever zelf zoeken? Ga naar Canon toners.
Ook gezocht als: Canon IR 1510, Canon IR1510, Canon C EXV7, Canon CEXV7.
Veelgestelde vragen over de Canon IR-1510
Welke toner heb ik nodig voor de Canon IR-1510?
Voor de Canon IR-1510 heb je toners met code Canon C-EXV7 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Hoeveel pagina's print ik met de C-EXV7?
Met de C-EXV7 print je tot ongeveer 5.300 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.
Werken huismerk toners goed in de Canon IR-1510?
Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Canon IR-1510 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn Canon IR-1510 herkent de toner niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Canon IR-1510?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Canon IR-1510, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.
Shop per categorie
Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.
