Canon imagePROGRAF Pro 6100 / 6100S

Canon imagePROGRAF Pro 6100 printer

Je bekijkt producten voor

Canon imagePROGRAF Pro 6100

Andere printer? Kies je model →

1 producten


In het kort: Voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100 heb je onderhoudsboxen met code Canon MC-30 nodig. Toner Koning levert deze als huismerk onderhoudsboxen met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.

Printer
Canon imagePROGRAF Pro 6100
Merk
Canon
Serie
imagePROGRAF serie
Soort printer
grootformaatprinter
Printtechniek
inkjet
Passende codes
MC-30
Aantal passende producten
1
Garantie
levenslang op huismerk producten
Verzending
werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen

Welke printerbenodigdheden passen in de Canon imagePROGRAF Pro 6100?

Dit is het complete overzicht van onze huismerk onderhoudsboxen voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100. Zo bestel je in één keer de juiste printerbenodigdheden, zonder te hoeven zoeken.

ProductSoortKleurCapaciteit
Canon MC-30 onderhoudsboxOnderhoudsbox–hoge capaciteit

Over de Canon imagePROGRAF Pro 6100

De Canon imagePROGRAF Pro 6100 is een grootformaat-printer. Volgens de fabrikantgegevens heeft deze printer de volgende kenmerken:

  • Inkjet
  • 2400 x 1200 DPI
  • Cyaan
  • Magenta
  • Mat Zwart
  • Foto cyaan
  • Foto grijs
  • Foto magenta

Met de juiste printerbenodigdheden van Toner Koning blijft je Canon imagePROGRAF Pro 6100 betrouwbaar en voordelig printen.

Huismerk onderhoudsboxen voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100

Huismerk onderhoudsboxen zijn compatibele alternatieven voor de originele onderhoudsboxen van Canon. Ze passen precies in je printer, hebben een chip voor directe herkenning en leveren scherpe afdrukken. Het verschil merk je vooral in je portemonnee. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Huismerk onderhoudsboxen en originele onderhoudsboxen kun je gewoon door elkaar gebruiken in je Canon imagePROGRAF Pro 6100. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.

Onderhoudsbox vervangen in de Canon imagePROGRAF Pro 6100: zo doe je het

De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Canon-printers werkt het zo:

  1. Zet de printer aan en open de klep van de cartridgehouder. De houder schuift meestal vanzelf naar het midden.
  2. Druk de lege cartridge licht in of til de vergrendeling op en neem hem uit de houder.
  3. Haal de nieuwe cartridge uit de verpakking en verwijder de beschermtape of het oranje kapje.
  4. Plaats de cartridge op de plek van dezelfde kleur tot hij hoorbaar vastklikt.
  5. Sluit de klep. De printer controleert de cartridge en is daarna klaar voor gebruik. Print bij twijfel een testpagina.

Herkent je Canon imagePROGRAF Pro 6100 de onderhoudsbox niet?

Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:

  • Controleer of alle beschermtape en kapjes van de cartridge verwijderd zijn.
  • Neem de cartridge uit en plaats hem opnieuw, tot hij goed vastklikt.
  • Maak de chip (het koperen of gouden vlakje) voorzichtig schoon met een droge, pluisvrije doek.
  • Zet de printer een minuut uit en weer aan.
  • Lukt het nog steeds niet? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail. Je hebt bij ons levenslange garantie.

Printerbenodigdheden voor je Canon imagePROGRAF Pro 6100 goed bewaren

Bewaar reserve-onderhoudsboxen voor je Canon imagePROGRAF Pro 6100 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.

Lege onderhoudsboxen gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.

Deze printerbenodigdheden passen ook in

De printerbenodigdheden voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:

Andere printers uit de imagePROGRAF serie

Bekijk ook alle printers in de Canon imagePROGRAF serie of alle Canon printers.

Ook gezocht als: Canon MC 30, Canon MC30.

Veelgestelde vragen over de Canon imagePROGRAF Pro 6100

Welke printerbenodigdheden heb ik nodig voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100?

Voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100 heb je onderhoudsboxen met code Canon MC-30 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.

Werken huismerk onderhoudsboxen goed in de Canon imagePROGRAF Pro 6100?

Ja. Onze huismerk onderhoudsboxen zijn compatibel met de Canon imagePROGRAF Pro 6100 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?

In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.

Mijn Canon imagePROGRAF Pro 6100 herkent de onderhoudsbox niet. Wat nu?

Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?

Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.

Is er een XL-variant voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100?

Ja. Voor de Canon imagePROGRAF Pro 6100 hebben we ook onderhoudsboxen met hoge capaciteit. Daarmee print je meer pagina's voordat je hoeft te wisselen.

Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Canon imagePROGRAF Pro 6100?

Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Canon imagePROGRAF Pro 6100, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.

Shop per categorie

Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.

1 van 5